Rekonštrukčné práce

Rekonštrukcia bytu:
Sme Vaším spoľahlivým parterom pre riešenie rekonštrukcie bytových aj nebytových priestorov, dokončovanie holobytov, rekonštrukcie rodinných domov a iných stavieb s možnosťou dodania kompletného materiálu.

Realizácia prác:
Samotná realizácia prác v skratke začína búracími prácami, vynáškou a likvidáciou stavebného odpadu, prípravou pre elektroištaláciu a vodoištaláciu, následne sa robia výspravky stien a kúpeľňa, prechádza sa na pokládku podláh a montážne práce.

Aké termíny sú potrebné podľa rozsahu prác (pri dodržaní kvality diela):
Termíny pre rekonštrukciu bytového murovaného resp. panelového jadra (osekanie kachličiek, demontáž vane, umývadla, batérií, doplnkov, odvoz odpadu – dovoz materiálu, pokládka nových kachličiek plus montáž vane, umývadla, batérií a doplnkov) 5 – 7 pracovných dní.

Termíny pre rekonštrukciu bytového jadra z umakartového na murované (vybúranie umakartového jadra, demontáže rozvodov, odvoz odpadu – dovoz materiálu, vymurovanie nových stien, prerábka vody a elektriny, pokládka kachličiek, montáž vane, umývadla, batérií, sanity a doplnkov) 10 – 15 pracovných dní.

Termíny pre rekonštrukciu bytu (vypratanie pôvodného nábytku, vybúranie jadra, demontáže rozvodov, odvoz odpadu – dovoz materiálu, elektroinštalácia a vodoinštalácia, vyspravenie stien, pokládka kachličiek, montáž vane, umývadla, batérií, sanity, maľovanie, pokládka plávajúcich podláh) 15 – 20 pracovných dní.

Termíny pre kompletnú rekonštrukciu bytu (vypratanie pôvodného nábytku, vybúranie umakartového jadra, zárubní a dverí, demontáže rozvodov, odvoz odpadu – dovoz materiálu, vymurovanie nových stien jadra, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, pokládka kachličiek, montáž rohovej vane, umývadla zo skrinkou, batérií, sanity, podhlady do kúpeľne, výmena okien, stierkovanie stien, maľovanie, osadenie zárubní a dverí, pokládka plávajúcich podláh, základné čistenie bytu) 25 – 30 pracovných dní.

Termíny pre rozsiahlu kompletnú rekonštrukciu bytu (vypratanie pôvodného nábytku, vybúranie umakartového resp. tehlového jadra, demontáže rozvodov, výrez otvoru v nosnej stene a montáž železného prekladu, demontáže zárubní a dverí, odvoz odpadu – dovoz materiálov, výmena radiátorov, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, demontáže parkiet, betonáže, nivelovanie podláh, vymurovanie nových priečok, vyrovnávanie starých stien, montáž závesného wc, pokládka kachličiek s vlasovou špárou a mozaiky, montáž sprchového kútu, montáž umývadla so skrinkami, montáž batérií a doplnkov, výmena okien, špalety, stierkovanie stien, maľovanie, pokládka plávajúcich podláh, montáž zárubní a dverí, montáž kuchynskej linky so spotrebičmi a vstavaných skríň, montáže bodových a stropných svetiel, čistenie bytu) 40 – 50 pracovných dní.

Pri stavbe prípadne rekonštrukcii rodinného domu sa termíny určujú individuálne.

Kontakt na NÁS

Martin Bujdák – REKONBYT
Trenčianska 20, 821 09 Bratislava

rekonbyt@rekonbyt.sk
+421 905 666 108

Overenie